flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Збори суддів Господарського суду Волинської області 31.05.2019р

         31 травня об 11.00 в актовому залі суду (м. Луцьк, пр. Волі 54а) відбулися збори суддів та працівників апарату згідно такого порядку денного:

  1. Обговорення стану здійснення правосуддя, питань внутрішньої діяльності суду, роботи конкретних суддів або працівників апарату, практики застосування законодавства, аналітичних довідок щодо зміни та скасування апеляційною інстанцією процесуальних актів господарського суду за І квартал 2019 року.
  2. Обговорення прикладів неоднакового застосування одних і тих самих норм матеріального та/або процесуального права, внаслідок чого ухвалені різні за змістом судові рішення у подібних правовідносинах, які виявлені впродовж І кварталу 2019 року.
  3. Аналіз відповідності підстав зупинення провадження у справах вимогам процесуального законодавства щодо справ, провадження у яких зупинено станом на кінець І кварталу 2019 року.
  4. Обговорення стану розгляду звернень зі скаргами на дії суддів протягом І кварталу 2019 року.
  5. Обговорення стану надіслання суддями впродовж І кварталу 2019 року повних текстів процесуальних документів та відомостей щодо набрання ними законної сили до Єдиного державного реєстру судових рішень.
  6. Обговорення стану здійснення судом протягом І кварталу 2019 року комунікаційної політики.