flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Проведено "День відкритих дверей"

12 грудня 2013, 16:38
11 грудня 2013 року з метою побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, формування у них поваги до права, а також задля покращення доступу до правосуддя у господарському суді Волинської області проведено день відкритих дверей.
 
 
В цей день відвідувачами господарського суду була студентська молодь Луцька.
 
 
Студенти ознайомились з матеріалами постійно діючої виставки "З історії та сьогодення господарського суду Волинської області". У ході екскурсії вони прослухали цікаву та пізнавальну розповідь заступника голови суду Філатової Світлани Тимофіївни.
 
 
Багато нового та корисного майбутні юристи дізналися під час зустрічі з керівництвом апарату суду: Коритнюком Олегом Олександровичем - керівником апарату суду; Соломкою Оксаною Миколаївною - начальником організаційно-кадрового відділу та Іванюком Сергієм Васильовичем - начальником відділу технічного забезпечення судового процесу та інформаційної роботи.
 
Філатова Світлана Тимофіївна розповіла про систему правосуддя в нашій державі, зупинившись на особливостях розгляду спорів у господарських судах. Також висвітлила цікаві та одночасно складні юридичні моменти розгляду господарських спорів.
 
 
Коритнюк Олег Олександрович ознайомив гостей з принципами та структурою організації діяльності апарату суду, зокрема, з роботою помічників суддів, секретарів судових засідань та відділів суду.
Заступник голови суду відповіла на запитання майбутніх спеціалістів в галузі права, в т.ч. щодо реформування судової системи України на сучасному етапі. Молодих людей цікавило також, як працевлаштуватися на роботу в суд.