flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбулися збори суддів Господарського суду Волинської області 08.09.2023р.

11 вересня 2023, 12:03

08 вересня 2023 року  в приміщенні суду (м. Луцьк, пр. Волі 54а)  відбулися збори суддів та працівників апарату суду за таким  порядком денним:

  1. Щодо звернення до Ради суддів України із поданням про нагородження працівників апарату Господарського суду Волинської області з нагоди відзначення Дня працівників суду.
  2. Щодо звернення до Верховного Суду із поданням про нагородження працівників апарату Господарського суду Волинської області з нагоди відзначення Дня працівників суду.
  3. Щодо звернення до Північно-західного апеляційного господарського суду із поданням про нагородження працівників апарату Господарського суду Волинської області з нагоди відзначення Дня працівників суду.
  4. Обговорення стану здійснення судом у І півріччі 2023 року правосуддя, питань внутрішньої діяльності суду, довідок за наслідками аналізу причин скасування та зміни апеляційною інстанцією рішень суду, роботи конкретних суддів або працівників апарату, питань щодо практики застосування законодавства.
  5. Обговорення прикладів неоднакового застосування одних і тих самих норм матеріального та/або процесуального права, внаслідок чого ухвалені різні за змістом судові рішення у подібних правовідносинах, які виявлені впродовж І півріччя 2023 року.
  6. Аналіз відповідності підстав зупинення провадження у справах вимогам процесуального законодавства щодо справ, провадження у яких зупинені станом на кінець І півріччя 2023 року.
  7. Обговорення стану розгляду звернень зі скаргами на дії суддів.
  8. Обговорення стану надіслання суддями впродовж І півріччя 2023 року повних текстів процесуальних документів та відомостей щодо набрання ними законної сили до Єдиного державного реєстру судових рішень.
  9. Обговорення стану здійснення судом протягом І півріччя 2023 року комунікаційної політики.
  10. Про внесення змін до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду.