flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Отримання електронної кореспонденції від суду: важливі питання

04 лютого 2021, 10:13

Уже близько трьох місяців Господарський суд Волинської області надсилає кореспонденцію у електронному форматі, що пов’язано із недостатнім фінансуванням послуг поштового зв’язку.

Електронне листування має ряд своїх переваг: це і зручність, і швидкість, і економність. Але час від часу Господарський суд Волинської області отримує звернення від громадян про неотримання документів від суду.

Господарський суд Волинської області стурбований цим питанням, адже сумлінно виконує свій обов’язок щодо надсилання кореспонденції.

Чому ж листи від суду не потрапляють у папку «Вхідні» поштової скриньки?

Основна причина може бути пов’язана зі специфікою налаштування поштових акаунтів. Вбудовані фільтри поштової програми часто сприймають розсилку повідомлень з корпоративної скриньки (офіційної електронної пошти суду) підозрілою і самостійно перенаправляють лист з папки «Вхідні» до інших розділів електронної пошти.

Тому особливо звертаємо увагу громадян на необхідність перевірки усіх розділів своєї скриньки.

Також закликаємо усіх активно користуватись електронними сервісами та альтернативними форматами обміну процесуальними документами із судом, адже це запорука безперебійного здійснення судочинства.