Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
13.08.2019 Господарським судом Волинської області було видано судовий наказ №903/604/19 за заявою Акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК», згідно якого стягнуто з Фізичної особи-підприємця Кузьмича Сергія Васильовича на користь Акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» заборгованість за кредитним договором б/н від 07.08.2018 року, в розмірі 19945,66 грн., з них 19620,81 грн. - заборгованість за кредитом; 195,65 грн. - заборгованість за відсотками, нарахованими на прострочену заборгованість; 129,20 грн. - пеня за несвоєчасність виконання зобов`язань за договором, а також 192,10 грн. (сто дев`яносто дві гривні десять копійок) витрат по сплаті судового збору.
27.08.2019 на адресу Господарського суду Волинської області повернулися копія заяви про видачу судового наказу з додатками та копія судового наказу №903/604/19, які були направлені на адресу ФОП Кузьмича Сергія Васильовича (боржника) з відміткою «адресат відсутній». Адреса, яка була зазначена в заяві про видачу судового наказу відповідає відомостям з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Суд повідомляє боржника – ФОП Кузьмича Сергія Васильовича, що під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу, суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті (п.7 ч.1 ст.155 ГПК України).
Відповідно до частин 1 та 2 статті 157 Господарського процесуального кодексу України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу, копій заяви стягувача та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
Заява про скасування судового наказу має відповідати вимогам ст. 157 ГПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 ГПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Згідно ч.4 ст.122 ГПК України з опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.
Суд повідомляє боржника – Фізичну особу-підприємця Кузьмича Сергія Васильовича про можливість отримання копії заяви про видачу судового наказу з додатками та копії судового наказу №903/604/19 в приміщені Господарського суду Волинської області за адресою: пр. Волі, 54а, м. Луцьк, Волинська обл., 43010 та право боржника його скасувати протягом 15 днів з дня даного оголошення.
Крім того, ч. 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" передбачено, що усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").
Суд повідомляє боржника – ФОП Кузьмича Сергія Васильовича про можливість ознайомлення з судовим наказом Господарського суду Волинської області №903/604/19 від 13.09.2019 у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).
Інформацію по справі також можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.