Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Суд повідомляє Братчикову Тамару Володимирівну та Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛБУД», про те, що ліквідатор ТОВ "Неттелко Люкс Лімітед" звернувся до суду із заявами, в яких просить суд:
Ухвалою суду від 12.06.2025 прийнято заяви ліквідатора, арбітражного керуючого Струця М.П від 05.06.2025 про зобов’язання вчинити дії до розгляду. Розгляд заяв ліквідатора, арбітражного керуючого Струця М.П від 05.06.2025 про зобов’язання вчинити дії призначити в судовому засіданні на 15 липня 2025 року о 10:30 год. Запропоновано ТОВ «ЕЛБУД» та Братчиковій Тамарі Володимирівні до дня судового засідання надати письмові обґрунтовані пояснення щодо клопотання ліквідатора, арбітражного керуючого Струця М.П від 05.06.2025 про зобов’язання вчинити дії.
У відповідності до відповіді з Єдиного державного демографічного реєстру від 10.06.2025 за №1464239 за вказаними параметрами (Братчикова Тамара Володимирівна) особу не знайдено.
Згідно ч.10 ст.176 ГПК України, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи, суд вирішує питання про відкриття провадження у справі. Подальший виклик такої особи як відповідача у справі здійснюється через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Суд, на підставі ст.121, ч.4 ст.122 ГПК України, вважає за необхідне повідомити через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України по справі №903/435/16 – Братчикову Тамару Володимирівну та Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛБУД», про призначення розгляду заяв ліквідатора, арбітражного керуючого Струця М.П від 05.06.2025 про зобов’язання вчинити дії призначити в судовому засіданні на 15 липня 2025 року о 10:30 год.
Крім того, ч. 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" передбачено, що усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").
Також, суд повідомляє Братчикову Тамару Володимирівну та Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛБУД», про можливість ознайомлення з процесуальними документами по справі №903/43/22 у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).
Інформацію по справі можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.