flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісна компанія Сабсоіл"

15 травня 2024, 10:17

Суд повідомляє Товариство з обмеженою відповідальністю “Сервісна компанія Сабсоіл” про те, що Державне підприємство “Адміністрація морських портів України” звернулось з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Сервісна компанія Сабсоіл” про стягнення 236 477,36 грн. в спрощеному позовному провадженні без повідомлення (виклику) учасників справи.

Ухвалою суду від 25.03.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Однак, направлена на адресу відповідача ухвала суду від 25.03.2024 була повернута поштовим відділенням з відміткою "за закінченням терміну зберігання", суд дійшов висновку повідомити відповідача через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Суд повідомляє відповідача про можливість ознайомлення з ухвалою по справі №903/289/24 у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Інформацію по справі також можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.