flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Рекуна Дениса Олександровича!

12 вересня 2023, 11:25

Суд повідомляє Рекуна Дениса Олександровича про те, що Акціонерне товариство "Райфайзен Банк" звернулось з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "АГРОМ’ЯСНИЙКОМПЛЕКС" та Рекуна Дениса Олександровича про солідарне стягнення 238 012, 33 грн.

Ухвалою суду від 27.07.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Однак, направлена на адресу відповідача ухвала суду від 27.07.2023 була повернута поштовим відділенням з відміткою "адресат відсутній за вказаною адресою", суд дійшов висновку повідомити відповідача 1 через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Суд повідомляє відповідача про можливість ознайомлення з ухвалою по справі №903/779/23 у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Інформацію по справі також можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.