flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення АТ «Сканія Кредит АБ» по справі №903/624/13!

04 вересня 2023, 10:19

В провадженні Господарського суду Волинської області (суддя І.О.Якушева) перебуває справа № 903/624/13 за заявою Приватного підприємства “Виробничо-комерційна фірма “Волинь-Продакшн”, м.Луцьк  до Товариства з обмеженою відповідальністю “Каскад-Транспорт” ЛТД, м. Луцьк про банкрутство.

Ухвали суду неможливо надіслати органам поштового зв'язку за адресою реєстрації кредитора – АТ «Сканія Кредит АБ» (вул. Київська, 37, с. Калинівка, Макарівський район, Київська обл., 08004) у зв'язку із відсутністю поштового відділення (не відновлено після вибухів).

У зв’язку з цим, слід повідомити кредитора - АТ «Сканія Кредит АБ» про судовий розгляд, помістивши повідомлення на офіційному сайті «Судова влада України».

Суд повідомляє кредитора - АТ «Сканія Кредит АБ» про те, що ухвалою суду від 24.08.2023 розгляд заяви ліквідатора ТзОВ “Каскад-Транспорт” ЛТД Москви Ю.О. про покладення субсидіарної відповідальності за зобов’язаннями боржника на його засновника та керівника  відкладено  на   "28" вересня 2023 р.  на  14:00 год. в приміщенні Господарського суду Волинської області (м. Луцьк, пр. Волі, 54а) в залі судових засідань № 104; запропоновано кредиторам надати суду до 25.09.2023 письмові пояснення на заяву ліквідатора- арбітражної керуючої Москви Ю.О. про покладення субсидіарної відповідальності, на заперечення відповідача-1 Александрова І.В. на заяву про покладення субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями боржника на його засновника та керівника. Явка представника кредитора АТ «Сканія Кредит АБ» в судове засідання не визнавалась обов'язковою.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Суд повідомляє кредитора АТ «Сканія Кредит АБ» про можливість ознайомлення з ухвалами суду по справі №903/624/13 у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Інформацію по справі також можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.