flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Фізичної особи-підприємця Кокохи Ірини Миколаївни!

25 травня 2023, 09:44

Господарський суд Волинської області повідомляє Фізичну особу-підприємця Кокоху Ірину Миколаївну, що ухвалою Господарського суду Волинської області від 08.05.2023р. у справі №903/460/23 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "е-Кард ЮА" до відповідача: Фізичної особи-підприємця Кокохи Ірини Миколаївни про стягнення 115576грн. 87коп. прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Постановлено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами. Встановлено відповідачу строк до 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі, для подання відзиву на позов в порядку ст.ст. 165, 178 ГПК України; встановлено відповідачу строк в 5 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження  справі, для подання заяви з запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження в порядку ч.4 ст.176 ГПК України.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.

Також суд повідомляє відповідача про можливість ознайомлення з процесуальними документами по справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua). Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади.