flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Фізичної особи- підприємця Лопошук Аліни Павлівни

26 грудня 2022, 14:22

Господарський суд Волинської області повідомляє Фізичну особу- підприємця Лопошук Аліну Павлівну, що ухвалою Господарського суду Волинської області від 12.12.2022р. у справі №903/935/22 за позовом Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк “Львів” до Фізичної особи- підприємця Лопошук Аліни Павлівни та Лопошука Володимира Івановича про стягнення 507986грн. 33коп., постановлено: відкрити провадження у справі; справу розглядати за правилами загального позовного провадження; підготовче засідання призначено на 11.01.2023р. о 10год. 30хв.; встановлено відповідачам строк до 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі, для подання відзивів на позов, із урахуванням вимог ст.165 ГПК України. Надати суду відзиви та докази надіслання відзивів позивачу; всі письмові, електронні та інші докази, що підтверджують заперечення проти позову.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua

Також суд повідомляє учасників справи про можливість ознайомлення з процесуальними документами по справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua). Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційнму веб-порталі судової влади України.