Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Привітання до Дня працівників суду

15 грудня 2020, 10:25

Привітання Голови Ради суддів України з Днем працівників суду

Шановні працівники апаратів судів, колеги-судді!

Від імені Ради суддів України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного професійного свята - Дня працівників суду!

Та найперше, прийміть мої слова вдячності за вашу щоденну і невтомну працю, якою ви забезпечуєте функціонування судової влади в Україні.

Цей рік, як ніякий інший, виявився складним і виснажливим для нас. Судова влада зіткнулася з критичним недофінансуванням усіх напрямків діяльності, загострився кадровий голод, нам довелося організовувати роботу в умовах пандемії, викликаної коронавірусною інфекцією, але ми вистояли. І я вам за це вдячний!

Вдячний за те, що ви залишаєтесь гарантами довіри громадян до держави та суспільної злагоди через здійснення незалежного і справедливого правосуддя, а ваша нелегка та відповідальна праця є запорукою ефективного захисту прав і свобод громадян та утвердження України, як правової держави.

Шановні судді, працівники апаратів, органів та установ системи правосуддя!

Цей рік складний, але я вірю, що ми впораємося з усіма проблемами. Бо ваші знання, досвід і мудрість будуть надійним дороговказом у розв'язанні найскладніших питань і життєвих ситуацій.

Тож у день професійного свято прийміть побажання міцного здоров’я, сімейного тепла і затишку, добробуту та всіх гараздів. Наснаги вам, невичерпної енергії, мудрих рішень і віри.

Будьте щасливі та успішні!

З повагою

Голова Ради суддів України Богдан Моніч

 

Привітання т.в.о. Голови ДСА України з Днем працівників суду

Шановні судді, працівники апаратів судів, колеги! 

З нагоди професійного свята від імені Державної судової адміністрації України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем працівників суду!

Колектив кожного суду – це працівники, об’єднані спільною метою,  досвідчені, енергійні і кваліфіковані спеціалісти, які словом і ділом служать Закону, люблять свою справу, виконують її сумлінно і професійно.

Ваша праця надзвичайно важлива, відповідальна та вкрай необхідна для суспільства, адже по захист своїх прав громадяни йдуть саме до суду, до вас! І саме від вас залежить те, як вони сприйматимуть суд – установу, де відновлюються їхні права та притягуються до відповідальності ті, хто скоїв правопорушення або злочин.

Власне, це свято об’єднує працівників усіх установ судової влади, хто своєю самовідданою працею виконує обов’язки в ім’я законності та справедливості.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас — суддів та працівників судових органів — високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а найголовніше – поваги і любові до людей.

Я розумію, що цього року, у 20-ту річницю відзначення професійного свята, надзвичайно складно говорити про досягнення. Судова влада стикнулася з проблемою катастрофічного дефіциту фінансових ресурсів, через який найбільше страждають саме працівники апарату судів: головні спеціалісти, судові розпорядники, ІТ-спеціалісти, техніки, секретарі судових засідань, помічники суддів та інші такі важливі для належного виконання судами покладених повноважень працівники.

Не буду говорити про об'єктивні причини виникнення такої ситуації, про можливі шляхи виходу з неї, підтримку чи не підтримку ініціатив ДСА України іншими гілками влади, які мають на меті пом'якшення фінансового тиску на працівників судів та установ судової влади і, врешті-решт вирівнювання диспропорції в оплаті праці. Бо вірю, що спільними зусиллямиці проблеми обов'язково вирішаться.

А в день професійного свята я щиро дякую Вам за самовіддану працю, завдяки якій в Україні, за нинішніх умов установленого Урядом карантину, не припинив роботу жоден суд.

Тож прийміть мої найщиріші побажання миру і злагоди, щастя, добробуту і благополуччя, енергії та натхнення для нових звершень. Щастя, Вам і Вашим родинам.

З повагою

Т. в. о. Голови ДСА України Людмила Гізатуліна

 

Привітання ВККС України

Шановні судді та працівники судових установ України!

Щиро вітаємо вас з Днем працівників суду і висловлюємо подяку за відданість справі, професіоналізм та принциповість у служінні Закону. 

Нехай людська шана стане гідною подякою за плідну працю, об’єктивність та неупередженість.

У день вашого свята бажаємо сил, наполегливості та успіхів. Зичимо міцного здоров’я, щастя та процвітання. 

 

Привітання Національної школи суддів України

 

Шановні судді, працівники апаратів судів, колеги-юристи!

Від імені колективу Національної школи суддів України та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників суду!

У часи модернізації правосуддя Ваша місія є надзвичайно відповідальною – сприяти захисту громадянських прав та утверджувати принцип верховенства права.

Бажаю Вам завжди залишатися вірними складеній присязі та ідеалам справедливості, гідно виконувати свої високі обов’язки в ім’я законності, гуманізму, захисту прав і свобод людини!

Зичу всім професійних успіхів, життєвої енергії й оптимізму, міцного здоров’я і родинного затишку!

З повагою 

Ректор Микола Оніщук

 

Привітання Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря з нагоди Дня працівників суду

Шановні судді та працівники судових установ!

Ви присвятили своє життя надзвичайно важливій для України справі – утвердженню верховенства права.

У цей святковий день висловлюю повагу та вдячність суддям та працівникам судових установ, які в період стрімких змін у житті нашого суспільства, залишаються гарантами захисту прав, свобод та інтересів громадян і країни.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, родинного щастя, професійних звершень і досягнень в ім’я торжества Добра, Закону та Справедливості!

Слава Україні!