flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судді отримали доступ до ДРРП (Державного реєстру речових прав на нерухоме майно)

07 липня 2023, 14:00

Команда державного підприємства "Інформаційні судові системи", яке належить до сфери управління Державної судової адміністрації України, реалізувала можливість отримання суддями інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

"Як і обіцяли, нашою командою було реалізовано, в Електронному кабінеті судді можливість отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Судді вже можуть отримувати інформацію з ДРРП щодо зареєстрованих речових прав та їх обтяжень згідно з обраними параметрами пошуку за одним або декількома ідентифікаторами", - каже генеральний директор Андрій Слюсаренко.

Він зазначає, що судді можуть знаходити необхідну інформацію за такими ідентифікаторами:

  • за суб’єктом права;
  • за суб’єктом речового права, обтяження - фізичної особи;
  • за суб’єктом речового права, обтяження - юридичної особи;
  • за об’єктом нерухомого майна.

Також у ДП "ІСС" нагадують, що у березні 2023 року  було реалізовано доступ до Єдиного державного демографічного реєстру. Наразі до ЄДДР суддями було надіслано більше ніж 130 тисяч запитів, що дало можливість заощадити значні кошти, а це близько 10 мільйонів гривень, які раніше витрачалися на папір, конверти та поштові послуги.

"Ми пишаємося тим, що можемо надавати нашим суддям інструменти, які допомагають їм працювати більш  оперативно. Ми продовжуємо докладати зусилля нашої команди, щоб забезпечити найкращі технологічні рішення для українського правосуддя" - підсумував Андрій Слюсаренко.

Доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) відкрито з 7 липня 2023 року.

За інформацією ДП "ІСС"