flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДСА України представила інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками за 2020 рік

02 березня 2021, 14:08

Державна судова адміністрація України представила інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені Державній судовій адміністрації України Законом України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

ДСА України повідомляє, що на виконання частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України публічне представлення  (публікація) інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, формування та/або реалізацію якої забезпечує ДСА України, як головний розпорядник бюджетних коштів, у межах бюджетних програм за 2020 рік відбудеться під час ХVIII чергового з’їзду суддів України 9-11 березня 2021 року  у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) за адресою: м. Київ, алея Небесної сотні, 1.

Ознайомитись з інформацією про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за 2020 рік та про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за 2020 рік модна тут.

Пресслужба ДСА України