flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ПОЛОЖЕННЯ про проведення спортивних змагань з міні-футболу серед суддів, працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя із розіграшу Кубка "Феміди"

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення спортивних змагань з міні-футболу

серед суддів, працівників судів, інших органів та установ системи

правосуддя із розіграшу Кубка "Феміди"

 

І. Загальні положення

 1. Цим Положенням встановлюються умови проведення спортивних змагань з міні-футболу серед суддів, працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя (Конституційний Суд України, Верховний Суд України, вищі спеціалізовані суди, апеляційні суди, місцеві суди, Вища рада юстиції, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Національна школа суддів України, Державна судова адміністрація України) щорічного турніру з розіграшу Кубка "Феміди".

ІІ. Мета та завдання

 1. Спортивні змагання з міні-футболу серед працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя проводяться з метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров’я працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя.

ІІІ. Організація та керівництво проведення спортивних змагань

 1. Проведення змагань відбувається під патронатом Ради суддів України та Державної судової адміністрації України.
 2. Організація та проведення змагань з розіграшу Кубка "Феміди" здійснюється безпосередньо Організаційним комітетом турніру з міні-футболу серед суддів, працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя із розіграшу Кубка "Феміди" (далі – Організаційний комітет), який діє на громадських засадах.
 3. Організаційний комітет у складі 7 осіб обирається представниками команд-учасниць.
 4. Організаційний комітет розпочинає роботу щодо організації турніру з моменту затвердження складу та діє на час проведення турніру.
 5. На Організаційний комітет покладаються функції із:

повідомлення судових установ про запланований захід;

організації та проведення реєстрації команд учасниць;

організації та проведення жеребкування;

визначення системи розіграшу;

вжиття організаційних заходів щодо місця проведення матчів;

організації нагородження;

вирішення інших питань, пов'язаних з проведенням турніру;

вирішення протестів команд, в порядку передбаченому регламентом;

вирішення питань щодо застосування до команд, гравців, керівників (представників) команд дисциплінарних санкцій, в порядку передбаченому регламентом;

контролю за дотриманням Регламенту;

проведення перевірки дотримання учасниками Турніру положень Регламенту, на підставі звернення капітана команди-учасниці та (або) члена Організаційного комітету.

 1. Для виконання функцій Організаційний комітет діє, як представницький орган, та має право від свого імені вирішувати питання, що випливають з цього Положення. Рішення Організаційного комітету, прийняті більшістю голосів, є обов’язковими для учасників турніру.
 2. Організаційне забезпечення роботи Організаційного комітету здійснює секретар, який обирається із складу Організаційного комітету.
 3. Секретар Організаційного комітету:

забезпечує отримання заявочних листів від керівників (представників) команд;

забезпечує керівників(представників) команд, гравців та вболівальників інформацією про рух турніру;

забезпечує суддівство матчів;

ІV. Учасники змагань та умови участі в турнірі

 1. До участі у змаганнях розіграшу Кубка "Феміди" допускаються всі бажаючі команди судів, інших органів та установ системи правосуддя, які визнають умови даного Положення та Регламенту турніру.
 2. Для участі в турнірі команда подає заявку до Організаційного комітету за такою формою:

ЗАЯВКА

на участь у турнірі із розіграшу Кубка "Феміди"

Команда (назва суду, іншого органу та установи системи правосуддя чи перелік судів, органів, установ у випадку збірної) підтверджує свою участь у турнірі на Кубок "Феміди" у 201__ році. З Положенням про проведення спортивних змагань з міні-футболу серед суддів, працівників судів, інших органів та установ системи правосуддя і регламентом турніру команда ознайомлена та визнає їх, у тому числі, рішення Організаційного комітету.

Заявочний лист буде подано додатково.

 

Керівник

(представник) команди    ________________                                   ПІБ

Дата

 

 1. Команду представляє її керівник (представник), який одночасно може бути її капітаном.
 2. Склад команд, вимоги до гравців, а також вимоги до форми команд визначаються регламентом турніру.

 

 1. Регламент турніру
 2. Регламент турніру є основним документом, яким керуються команди, що беруть участь в турнірі.
 3. Регламент турніру затверджується Організаційним комітетом.
 4. Виключно Регламентом визначаються:

правила за якими проводиться турнір;

форма та порядок подання заявочних листів;

порядок визначення переможців;

порядок вирішення протестів команд;

відповідальність команд, гравців, керівників (представників) команд, а також порядок застосування дисциплінарних санкцій до них.

VІ. Нагородження

 1. Нагородження переможця турніру, команд, що зайняли друге та третє місця, а також гравців, які відзначені в особистих номінаціях, відбувається в урочистій обстановці.
 2. Головною нагородою турніру є Кубок "Феміди".
 3. Команда, яка здобула перемогу в турнірі, нагороджується Кубком "Феміди", а також його копією, на якій вказується її назва та рік проведення турніру.
 4. Кубок "Феміди" є перехідною нагородою, що передається для зберігання до Державної судової адміністрації України протягом місяця після завершення турніру, яка передає його Організаційному комітету в день початку наступного турніру.
 5. Гравці команди, яка здобула перемогу в турнірі, нагороджуються відповідними медалями. Команд, що зайняли друге й трете місця в турнірі, нагороджуються медалями відповідних ступенів.
 6. Кращий польовий гравець, бомбардир та воротар нагороджуються грамотами чи заохочувальними призами.
 7. Команда, яка була активною у змаганнях, але не здобула перемоги, нагороджується спеціальним заохочуваним призом "За волю до перемоги".
 8. Вболівальники команди, які були найактивнішими в підтримці своєї команди, нагороджуються дипломом "Краща команда підтримки".
 9. Рішення про нагородження приймається Організаційним комітетом.