flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

УВАГА! Розпочато організацію турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ

З метою популяризації активного способу життя, зміцнення здоров’я суддів, працівників апаратів судів, працівників інших органів та установ системи правосуддя Рада суддів України та Державна судова адміністрація України під патронатом Вищої ради правосуддя, продовжуючи традицію, розпочинають організацію турніру з міні-футболу серед суддів і працівників органів та установ системи правосуддя із розіграшу Кубка "Феміди", приурочений до Дня працівників суду.

Просимо потенційні команди-учасниці надіслати заявку на участь і заявочні листи (відповідно до Положення та Регламенту турніру з міні-футболу) не пізніше 12 години 25 жовтня 2018 року (на адресу: serdychenko@court.gov.ua).

З усіх організаційних питань просимо звертатися до начальника відділу претензійно-позовної роботи юридичного управління ДСА України Сердіченка Сергія Анатолійовича.

контактні телефони: роб. тел. – (044) 277 76 37,

                                   моб. тел. – (097) 700 79 09.

Збори представників команд судових установ, які оберуть новий склад Організаційного комітету турніру з міні-футболу з розіграшу Кубка "Феміди", відбудуться 26 жовтня 2018 року о 17 годині в конференц-залі Державної судової адміністрації України (м. Київ, вул. Липська, 18/5).

На офіційному сайті Державної судової адміністрації України в розділі "Інше" функціонуватиме спеціальна рубрика "Кубок "Феміди" 2018".

Слідкуйте за новинами!