flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Перелік конфіденційної інформації, що є власністю держави, та якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» у Державній судовій адміністрації України

                                                                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                   Наказ Державної судової

                                     адміністрації України

                                                                                                                                    26.05. 2008 № 42

 

ПЕРЕЛІК

конфіденційної інформації, що є власністю держави, та якій надається гриф

обмеження доступу «Для службового користування» у

Державній судовій адміністрації України

 

 

1.    Звіт по формі № 6 «Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних».

2.    Листування, нормативно-розпорядчі та облікові документи з питань оформлення допуску працівників Державної судової адміністрації України до державної таємниці.

3.    Номенклатура посад працівників Державної судової адміністрації України, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

4.    Листи, довідки, висновки та інші матеріали, підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але у разі розголошення яких можливе настання негативних наслідків у внутрішньополітичній, зовнішньополітичній, економічній, військовій, соціальній, гуманітарній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній сферах та у сферах державної безпеки.

5.    Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в Державній судовій адміністрації України, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

6.    Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки.

7.    Документи нормативно-правового характеру, які опрацьовуються працівниками Державної судової адміністрації України та мають гриф обмеження доступу «Для службового користування», крім випадків, коли вони містять відомості, що становлять державну таємницю, а також проекти таких нормативно-правових актів, що розробляються працівниками Державної судової адміністрації України.

8.    Договори та документи претензійно-позовного характеру, які мають гриф обмеження доступу «Для службового користування», крім випадків, коли вони містять відомості, що становлять державну таємницю.

9.    Документи, які містять конфіденційну інформацію органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

10.   Інформація Служби безпеки України, МВС України, Генпрокуратури України та інших контролюючих і правоохоронних органів, що надійшла до Державної судової адміністрації України з грифом «Для службового користування» та інформаційні листи, що надаються у відповідь на звернення зазначених органів у разі, якщо інформація відповідає критеріям віднесення її до конфіденційної.

11.   Особові справи працівників – державних службовців Державної судової адміністрації України.