Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Колишньому керівнику патронатної служби Кіровоградської ОДА продовжили строк дії процесуальних обов’язків

21 січня 2021, 15:25

Сьогодні, 21 січня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього керівника патронатної служби Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Підозрюваний зобов’язаний: прибувати до слідчого, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою; не відлучатися з території України, без дозволу слідчого (детектива), прокурора слідчого судді чи суду; повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з підозрюваним та свідками у кримінальному провадженні.

Строк дії ухвали – до 21 березня 2021 року включно.

Нагадаємо, правоохоронні органи підозрюють ексголову та колишнього керівника патронатної служби Кіровоградської ОДА в отриманні неправомірної вигоди. За версією слідства, вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників було затримано. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Раніше ВАКС також продовжив строк дії процесуальних обов’язків ексголові Кіровоградської ОДА - https://hcac.court.gov.ua/hcac/pres-centr/news/1059092/ 

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вищий антикорупційний суд